Sejem akademske knjige Liber.ac 2017

Datum objave: 19.05.2017

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani že osmo leto zapored pripravlja sejem akademske knjige – Liber.ac, ki bo letos potekal pod naslovom Kdo je tebe, Praslovan …Na sejmu, ki bo potekal od 23. do 25. maja 2017 v Foersterjevem vrtu za Filozofsko fakulteto, se bodo predstavili razstavljavci iz vse Slovenije. Na sejmu se bo s svojimi publikacijami predstavilo tudi Društvo slovenskih pisateljev, ki si bo stojnico delilo skupaj z Društvom slovenskih književnih prevajalcev in založbo Studio Humanitatis. Predstavitev akademske založniške dejavnosti vsako leto spremlja tudi bogat spremljevalni program, ki ga bo letos pripravil Oddelek za slavistiko Filozofske fakultete. Dogodki so za vse udeležence brezplačni.

Vabljeni!

liberac