Študijska izmenjava v Rusiji

Datum objave: 12.07.2017

Študenti in interesenti za študijsko izmenjavo v Rusiji sporočamo, da je naša fakulteta je z Univerzo v Innopolisu, Rusija, vzpostavila dogovor o sodelovanju in izmenjavi študenov v okviru celoletnih študijskih izmenjav na nivoju naše druge bolonjske stopnje.

Univerza Innopolis študijske programe šele vzpostavlja, zato naj bi bil dokončen nabor predmetov objavljen do konca julija 2017. S študentskimi izmenjavami naj bi pričeli v študijskem letu 2018/19 (1 do 2 študenta), vendar bi interesenti morda lahko odšli na izmenjavo že letos. Ker se v Innopolisu študijsko leto prične okvidno 15 avgusta, bi bilo v tem primeru potrebno pohiteti s pripravami na izmenjavo.

Študenti dobijo od 200 do 600 EUR »living allowance” na mesec, sami krijejo potne stroške. Ocena je, da so stroški bivanja (prehrana in bivališče) okoli 150 EUR na mesec.

Nabor predmetov (trenutno nedokončan), ki je ponujen našim študentom, je dostopen na tem spletnem mestu.

innopolis university

Za dodatne informacije se obrnite na .