Prižig lučk in dobrodelni teden

Datum objave: 28.11.2019

V torek, 3. decembra 2019, bomo ob 10. uri v avli Fakultete za elektrotehniko tradicionalno prižgali novoletne lučke v decembrskem duhu dobrodelnega tedna.

Dobrodelni teden FE kot vsako leto organizirata Študentski svet in Študentska organizacija Fakultete za elektrotehniko. Študentom in zaposlenim na fakulteti bodo v tednu od 2. 12. do 6. 12. na zunanji in notranji stojnici ponudili tople napitke, prigrizke in slaščice, prostovoljni denarni prispevki pa bodo namenjeni Zvezi prijateljev mladine, ki skrbi za otroke, dijake in študente, ki živijo v socialni in denarni stiski. Zbirali bodo tudi materialne dobrine (obleke, igrače, pripomočke ipd.), ki jih bodo letos podarili akciji Božiček za en dan, ki bo božična darila omogočila tudi tistim otrokom, ki jih sicer ne bi dobili.

Vljudno vabljeni v čim večjem številu k sladkanju in dobrodelnosti!

Prižig novoletnih lučk