Vokalno-instrumentalna skupina FE v svoje vrste vabi nove člane

Datum objave: 24.01.2019

Fantje in dekleta, od študentov do sodelavcev, letos gre pa zares! Na FE sestavljamo čisto pravo vokalno-instrumentalno glasbeno skupino. Vokalni del bo treniral priznani zborovodja, Lovro Frelih, instrumentalni pa naš Aleš Berkopec. Vaje bodo potekale kombinirano, termine pa bomo uskladili skupaj. V tem letu nas čakajo pomembni nastopi, od podelitev diplom in sprejema brucev, pa do nastopa v Cankarjevem domu, ko bomo skupaj obeležili 100 let elektrotehnike na Univerzi v Ljubljani.

glasbena skupina fe

Torej, če ste se kadarkoli vsaj malo spogledovali z glasbo, pa tudi, če se profesionalno ukvarjate z njo, pričakujemo vas v bodočem najboljšem bendu Fakultete za elektrotehniko. Hitro se nam javite preko spletne prijavnice ali na e-naslov komuniciranje@fe.uni-lj.si, kjer vam bomo pomagali razbiti še tiste najmanjše dvome za sodelovanje :).