Dnevi elektrotehnike v TMS Bistra

Datum objave: 12.04.2019

Letos bodo v Tehničnem muzeju Slovenije v Bistri pri Vrhniki potekali že 18. dnevi elektrotehnike.

bistra 2019

Fakulteta za elektrotehniko v sodelovanju s Tehniškim muzejem Slovenije letos že osemnajstič organizira Dneve elektrotehnike – interaktivne predstavitve elektrotehnike in multimedije, ki se bodo odvijali drugi teden v maju v Bistri pri Vrhniki.

V tem tednu bomo skupaj z raziskovalci, učitelji in študenti naše fakultete predstavili interaktivne predstavitve in eksperimente, projekte s področja elektrotehniških in multimedijskih tehnologij, kar bo obiskovalcem omogočilo, da se pobliže spoznajo z delom in tehnologijo, ki jo razvijamo na Fakulteti za elektrotehniko.

Predstavitve eksperimentov bodo potekale od torka, 7. maja, do petka, 10. maja, za zaprte skupine in v nedeljo, 12. maja, za vso javnost.