Fakulteta za elektrotehniko prejela certifikat Športnikom prijazno izobraževanje

Datum objave: 24.04.2019

Prof. dr. Roman Kamnik je danes na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport v Ljubljani prevzel certifikat Športnikom prijazno izobraževanje, ki ga Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez podeljuje izobraževalnim institucijam na ravni srednješolskega in višje/visokošolskega izobraževanja v RS. Listine certifikata, ki je izdan za obdobje dveh let (2019 in 2020), sta podelila olimpionik in predsednik Slovenske olimpijske akademije g. Miroslav Cerar ter idejni predlagatelj projekta in član predsedstva Kluba slovenskih olimpijcev g. Iztok Čop.

Certifikat_Roman Kamnik

Svečana podelitev listin je bila del konference Dvojna kariera športnikov, na kateri so bile predstavljene aktivnosti na nacionalni ravni za podporo športnikom, s poudarkom na področju izobraževanja športnikov in nekateri primeri dobre prakse.

Certifikat Športnikom prijazno izobraževanje