Informativni dan Sodelavcev FE

Datum objave: 03.06.2019

V sredo, 5. junija 2019, bo ob 13:10 uri v Multimedijski dvorani FE potekal tretji informativni dan sodelavcev Fakultete za elektrotehniko.

Namen dogodka je predstavitev raziskovalnih projektov laboratorijev, informiranje sodelavcev drugih laboratorijev o tekočih projektih na FE, povezovanje strokovnih področij in krepitev sodelovanja na projektih ter nenazadnje medsebojno spoznavanje sodelavcev.

Tokrat se bosta na dogodku s svojimi projekti predstavila Laboratorij za mikrosenzorske strukture in elektroniko (Katedra za elektroniko) in Skupina za nano in biotehnološke aplikacije (Katedra za osnove elektrotehnike, matematiko in fiziko), pridružili pa se nam bodo tudi zunanji gostje, ki bodo predstavili Ljubljanski univerzitetni inkubator in Pisarno za prenos znanja.

Vljudno vabljeni!