Podaljšan rok oddaje prispevkov za ERK 2019

Datum objave: 08.07.2019

ERK 2019

28. Mednarodna elektrotehniška in računalniška konferenca – ERK 2019

Rok oddaje prispevkov za konferenco, ki bo potekala od 23. do 24. septembra 2019 v GH Bernardin v Portorožu, je podaljšan do 19. julija 2019.

Na konferenci bo poleg rednih sekcij bogat vzporedni strokovni program v dveh dneh. Vabljena, pregledna in poučna predavanja bodo dopolnjevala osnovni program konference, kjer bodo raziskovalci poročali o svojih dosežkih pred kritičnim strokovnim forumom udeležencev. Delovna jezika sta slovenski, ker se negovanju slovenske tehniške besede ne moremo odpovedati, in angleški, s čimer vabimo vedno več udeležencev iz tujine. Na konferenci bodo zastopana naslednja področja:

• elektronika,
  • telekomunikacije,
  • multimedija,
  • avtomatika in robotika,
  • simulacije in modeliranje,
  • akustika in elektroakustika,
  • močnostna elektrotehnika,
  • merilna tehnika,
  • računalništvo in informatika,
  • razpoznavanja vzorcev,
  • biomedecinska tehnika,
  • didaktika.

Konferenco organizira Slovenska sekcija IEEE v sodelovanju s Fakulteto za elektrotehniko Univerze v Ljubljani in drugimi strokovnimi društvi. Članek naj obsega 4 strani in naj bo napisan v slovenščini ali angleščini, vendar od avtorjem pričakujemo, da bodo v istem jeziku članek predstavili tudi na konferenci! Preliminarni urnik za avtorje:

• Rok oddaje prispevkov: 19. julij 2019
  • Obvestilo o izboru: 20. avgust 2019
  • Oddaja za tisk: 31. avgust 2019

Vabilo na tekmovanje študentskih prispevkov 2019 Slovenske sekcije IEEE. Rok za oddajo je podaljšan do 19. julija 2019.

Več o ERK 2019.