Karierni kažipot za študente s posebnimi potrebami

datum začetka: 17.05.2018
ura: 14:00

»Karierni centri Univerze v Ljubljani – vaš kompas na karierni poti« 17. maja 2018 organiziramo dogodek Karierni kažipot za študente s posebnimi potrebami. Dogodek bo potekal na Ekonomski fakulteti od 14. do 18. ure.

Z dogodkom želimo študente s posebnimi potrebami:

• spodbuditi k proaktivnemu pristopu k načrtovanju karierne poti, vključevanju v študij in na trg dela;
  • informirati o programih in projektih, v katere se lahko vključijo v času študija in po njem;
  • predstaviti primere dobrih praks in možnosti poklicnega usmerjanja;
  • seznaniti s prakso sodelovanja zdravnika medicine dela in športa ter potencialnih  delodajalcev pri informiranju  o zdravstvenem stanju kandidata za zaposlitev;
  • povezati s predstavniki različnih strokovnih institucij (Infotržnica), na katere se lahko obrnejo za dodatne informacije, nasvet v zvezi z vključitvijo v študijskih proces, trg dela itd.

Na dogodku bo ob predhodni najavi potrebe zagotovljen tolmač za slovenski znakovni jezik, organiziran je tudi prilagojeni prevoz.

Program in več informacij o dogodku najdete tukaj, za dodatne informacije je na voljo Sabina Mikuletič Zalaznik na tel. št. 2418-698.