Poletne šole VIU (Venice International University)

Datum objave: 20.03.2020

viu

Zaradi trenutne situacije s pandemijo glede izvedbe poletnih šol in možnosti za izmenjavo spremljajte spletno stran.

VIU ponuja možnosti za izmenjavo študentom vseh stopenj in smeri kot tudi različne programe poletnih šol, intenzivne tematske seminarje za študente druge in tretje stopnje, mednarodno akademijo za doktorske študente, pripravništvo v podjetjih v Italiji oz. na članicah univerz VIU.

Odprte so prijave na poletno šolo Critical Infrastructure Resilience 2020. Poletna šola bo potekala od 20. do 24. 7. 2020. Če se situacija s koronavirusom ne umiri, bo poletna šola izvedena virtualno (v tem primeru je predvidena zmanjšana kotizacija za udeležence). Rok za prijavo je 15. 5. 2020. Več informacij lahko najdete na tej povezavi.

Odprte so tudi prijave na poletno šolo Films in Venice and Filming Venice. Poletna šola bo potekala od 24. 8. do 2. 9. 2020. Rok za prijavo je 15. 5. 2020. Več informacij lahko najdete na tej povezavi.

Poletna šola Global Shakespeare: Othello’s Venice in the World je prestavljena na naslednje leto (2021), poletna šola Summer Institute on Ageing 2020 pa je odpovedana.

Več informacij najdete TUKAJ.