Datum objave: 05.12.2016

V okviru programa Obzorje 2020 je objavljen razpis na prijave Marie Skłodowska-Curie Inovativne mreže usposabljanja (Innovative Training Networks-ITN), rok za oddajo prijave je 12. januar 2017.

Univerzitetna služba za evropske projekte pripravlja dne 12.12.2016 ob 13. uri, v Zbornični dvorani (rektorat UL), dogodek v okviru Interne EU projektne akademije UL z naslovom »Dobre izkušnje z Marie S. Curie Innovative Training Networks (MSCA ITN) prijavami«, na katerem bomo predstavili informacije o razpisu ter nekaj uspešnih ali dobro evalviranih MSCA ITN projektov, v katerih sodelujejo ali so sodelovali pedagogi in raziskovalci Univerze v Ljubljani. Pogovorili se bodo tudi o možnostih kako lahko UL sodeluje v projektih tipa Skupni evropski doktorati (EJD).

Program dogodka.

Na dogodek vabimo vse zainteresirane pedagoge in raziskovalce UL, ki nameravajo prijavljati projekt znotraj sheme ITN.

Prisotnost na dogodku je potrebno potrditi preko e-obrazca-> Prijava na dogodek