Vabilo na SEMINAR "Projektno pisanje in priprava grafičnih povzetkov" (14.6. ob 14.30, Zbornična)

Datum objave: 13.06.2017

Spoštovani!

Vljudno vabljeni na seminar o TEHNIKAH PROJEKTNEGA PISANJA  in PRIPRAVE GRAFIČNIH POVZETKOV za strokovne članke in kompetitivne projekte, ki bo potekal v Zbornični dvorani v sredo, 14.6.2017 od 14.30 do 18. ure. Usposabljanje je namenjeno vsem mladim in izkušenim slovenskim in tujim raziskovalcem in raziskovalkam UL, ki želijo prijavljati katerekoli raziskovalni projekt na prihajajoče nacionalne ali mednarodne razpise. Seminar bo potekal v dveh delih: prvi del bo namenjen tehnikam projektnega pisanja, drugi del pa pomenu in pripravi grafičnih ilustracij za raziskovalne projekte. Seminar bo potekal v angleškem jeziku. Vljudno vabljeni tudi vsi iz raziskovalne podpore.

Prijavite se preko povezave: OBVEZNA PRIJAVA NA DELAVNICO

Predviden program:

14.30 - 16.00 Ÿ Kako napisati navdihujoč projekt: triki in nasveti iz pripovedovalskih in leposlovnih tehnik, dr. Noah Charney

How to make your Research Proposal Inspiring: Tactics and Tips from Story-telling and Fiction, dr. Noah Charney

16.15 – 18.00 ŸUčinkovite slike in ilustracije za raziskovalne projektne prijave, dr. Jernej Zupanc

Effective scientific visuals/figures in research project proposals, dr. Jernej Zupanc

Univerza v Ljubljani

Tjaša Nabergoj
Samostojna svetovalka na univerzi VII/2 (I) / Senior Advisor
Univerzitetna služba za evropske projekte / University Office for European Projects
Univerza v Ljubljani / University of Ljubljana
Kongresni trg 12, SI-1000 Ljubljana, Slovenija / Slovenia