3. spletni karierni dan Kariernih centrov Univerze v Ljubljani

Datum objave: 15.06.2020

V torek, 16. junija, ob 15. uri Karierni centri Univerze v Ljubljani vabijo na 3. spletni karierni dan. Brezplačen dogodek bo potekal prek spletnega orodja Zoom.

Na kariernem dnevu se bodo predstavili delodajalci, ki iščejo najrazličnejše kadre. Sodelovalo bo tudi podjetje Dewesoft, ki je eno najbolj mednarodno priznanih podjetij na področju merilne tehnike. Polovico zaposlenih v podjetju predstavljajo inženirji, predvsem s področja strojništva in elektrotehnike. Podjetje Dewesoft sicer razvija inovativne rešitve za letalsko, avtomobilsko in transportno industrijo ter za gradbeništvo in energetiko.

Predstavili se bodo še: zavarovalnica Generali, Kemijski inštitut in podjetje Bisnode. Lepo vabljeni, da se prijavite na dogodek in v torek, 16. junija, ob 15. uri preko Zooma preverite, kakšne so možnosti za zaposlitev pri omenjenih delodajalcih.

3. karierni dan