Ste nas iskali na Informativi?

Datum objave: 22.01.2021

Drage dijakinje, dragi dijaki!

Verjamemo, da ste se v množici spletnih platform, ki vam letos ponujajo informacije o vašem bodočem študiju, že kar malo izgubili.

Letos nas na sejmu Informativa niste našli, saj Fakulteta za elektrotehniko vso svojo energijo in sredstva usmerja v izvedbo ene same kakovostne predstavitve študijskih programov, ki bo potekala v sklopu informativnih dni.

informativa 2015b

Razmeram primerno se bomo tokrat javljali preko spletnih kanalov, kar nam bo omogočila izbrana spletna platforma, ki bo poskrbela, da boste vse o študiju elektrotehnike in študiju multimedije našli na enem mestu. O dostopu in vstopni točki boste obveščeni na šoli, do takrat pa si iskanje informacij lahko popestrite s kakšnim zabavnim videom ali pregledom elektrotehnike skozi igro.

Se vidimo na informativcih!