Dan obštudijskih dejavnosti 2019 na FE

Datum objave: 11.10.2019

Na Fakulteti za elektrotehniko poleg rednega študijskega procesa tedensko potekajo različne obštudijske dejavnosti, ki so namenjene spodbujanju razvoja kompetenc, veščin in predanosti s področij, ki niso neposredno del študijskega programa, krepitev možnosti kariernega razvoja in lažjega umeščanja na trg dela.
Obštudijske dejavnosti potekajo tako v organizaciji fakultete in univerze kot tudi različnih študentskih društev in organizacij.

Letos se bodo obštudijske dejavnosti predstavile na skupnem dogodku, ki bo potekal v četrtek, 17. oktobra 2019, med 11:00 in 14:00 v avli fakultete.

Na stojnicah se bodo predstavila najaktivnejša študentska društva in organizacije, Center za obštudijsko dejavnost UL in športne aktivnosti na FE.

Informacije o obštudijski dejavnosti na FE najdete tudi na fakultetni spletni strani.

obštudijske