Pripravljalni tečaj na izpit IELTS

Datum objave: 12.01.2020

Intenzivna priprava na pisni in ustni del izpita IELTS 6,5+ s povratno informacijo

Na Fakulteti za družbene vede bo med 2. in 6. marcem 2020 potekal 20-urni pripravljalni tečaj na izpit IELTS Target Band 6,59. IELTS je izpit iz angleškega jezika, ki ga priznavajo številne univerze, vladne in nevladne organizacije ter drugi delodajalci širom po svetu. Opravljen izpit služi kot dokazilo o znanju angleščine pri vpisu na diplomski in podiplomski študij na in za migracijo v angleško govoreče države. Tečaj temelji na podajanju povratne informacije o trenutnem znanju kandidatov. Na podlagi tega bodo udeleženci prejeli individualne napotke, priporočila in primerne in skrbno izbrane naloge za dosego ocene, ki jo potrebujejo. Pouk bo potekal v majhnih skupinah, kar omogoča kakovostno individualno delo in svetovanje.

Več informacij najdete na spletni strani FDV. Prijavite se lahko do 24. februarja 2020!

Vabilo IELTS