Tekmovanje Innovative all-nighter

Datum objave: 20.10.2020

POZOR: Na voljo je še nekaj vstopnic za študentsko tekmovanje Innovative all-nighter  ‼️

24 zabavnih ur, ustvarjalno razmišljanje, inovativne rešitve, timsko delo in mreženje z vrstniki in priznanimi slovenskimi podjetji.

Pridruži se jim 19. - 20. novembra 2020 prek spleta iz udobja domačega kavča. Prijavi se, poišči najboljšo rešitev za izziv, ki ga zastavi izbrano podjetje, in osvoji bogate nagrade.

allnighterNamen tekmovanja Innovative all-nighter je v 24 urah najti inovativne pristope, kako približati določen izdelek ali blagovno znamko izbranega podjetja mladim. Prav tako je dogodek odlična priložnost za povezovanje med študenti iz različnih fakultet in spoznavanje vsakodnevnih izzivov, s katerimi se soočajo podjetja. Primeren je za študente vseh fakultet.

Prijava je mogoča na povezavi: Eventribe all-nighter

Več informacij najdeš na spletni strani inovativeallnighter.com. Obišči tudi njihov InstagramFacebook ali pa si na YouTube poglej, kako so se imeli lani.

Komaj čakajo, da vidijo tvoje inovativne ideje in da skupaj preživite norih 24 ur.

Predstavitev projekta

Dopis za študente