Vabilo za prostovoljce na The Web Conference '21

Datum objave: 12.03.2021

Že 30. mednarodna konferenca Web (The Web Conference) bi letos morala potekati v Ljubljani, a bo zaradi razmer v celoti izvedena prek spleta. Organizatorji vabijo večje število prostovoljcev za nudenje podpore udeležencem konference. Nagrada za pomoč je dostop do vseh delov konference in gradiv.

Konferenca bo potekala med  12. in 23. aprilom, na daljavo, preko platforme MiTeam. V marcu bodo organizirane učne urice, ko bo ekipa MiTeams prostovoljce naučila vse potrebno za gladko izvedbo konference. Od prostovoljcev se pričakuje, da bodo v času konference asistirali udeležencem do največ dve uri na dan.

Predsedujoča konferenci sta dr. Marko Grobelnik (Institut Jožef Stefan) in dr. Jure Leskovec (Univerza Stanford). Program konference je objavljen na https://www2021.thewebconf.org

Gre za edinstveno priložnost, saj ni pričakovati, da bo v naslednjih desetih letih v Ljubljani organizirana konferenca podobnega kova.

Zainteresirani prostovoljci se javite Lovru Šublju na lovro.subelj@fri.uni-lj.si, najkasneje do nedelje, 14. 3. 2021.