Dan študentskega športa 2021

Datum objave: 07.06.2021

V sodelovanju z Univerzo v Ljubljani, Študentsko organizacijo Univerze v Ljubljani in Socialnim inkubatorjem Študentski Kampus v sklopu prihajajočega dogodka Ekipa UNISPORT organizira prvenstva Univerze v Ljubljani različnih športnih panog:

KOŠARKA 3x3: Začetek ob 10:00 uri na veliki ploščadi Študentskega Kampusa, Pivovarniška ulica 6, Ljubljana; prijavni obrazec: PUL v košarki 3x3 2020/21

MALI NOGOMET: Začetek ob 15:30 uri na veliki ploščadi Študentskega Kampusa, Pivovarniška ulica 6, Ljubljana; prijavni obrazec: PUL v malem nogometu 2020/21.

TEQBALL: Začetek ob 16:00 uri na mali ploščadi Študentskega Kampusa, Pivovarniška ulica 6, Ljubljana; prijavni obrazec: PUL v teqballu 2020/21.

ORIENTACIJA: Začetek ob 16:00 uri na vhodu restavracije Kampus Food na mali ploščadi Študentskega Kampusa iz smeri Celovške ceste, Ljubljana; prijavni obrazec: PUL v orientaciji 2020/21.

Na posamezna tekmovanja se lahko prijavite do ponedeljka, 14. 6. 2021 do 12:00 ure. V prilogi najdete razpise zgoraj omenjenih univerzitetnih enodnevnih tekmovanj Univerze v Ljubljani.

dan študentskega športa 2021

Se še spomnite zadnjega enodnevnega dogodka dneva študentskega športa? Ja res je, zadnji omenjen dogodek sega v leto 2017, zato jih še toliko bolj veseli dejstvo, da se končno vidite na športnem univerzitetnem prazniku različnih športnih panog.  Vsi se zavedamo pomena športa med nami, študenti, zato je čas, da mu ponudimo ponovno priložnost v našemu vsakdanu, saj:

1. Šport pomaga pri nadzorovanju telesne teže.

2. Šport je odlična preventiva pred zdravstvenimi težavami.

3. Šport izboljša počutje.

4. Šport pripomore k večji energiji.

5. Šport odpravlja težave z nespečnostjo.

6. Šport izboljša spolno življenje.

7. Šport je zabaven in je odlična priložnost za druženje!

Športno infrastrukturo Študentskega Kampusa smo razdelili na področja posamezne športne panoge, da bomo tako lahko upoštevali potrebne preventivne ukrepe preprečevanja nalezljivih bolezni zoper COVID-19. Sonček je že rezerviran.

Ekipa UNISPORT