Erasmus+ vabilo na dogodek

Datum objave: 16.01.2018

Spoštovani,

vabimo vas na predstavitev in delavnico programa Erasmus+ 2018 KA2-Strateška Partnerstva, ki bo potekala v petek, 26.1.2018, s pričetkom ob 10.00 uri na rektoratu Univerze v Ljubljani.

Na dogodek se je potrebno prijaviti preko povezave: https://goo.gl/forms/djpCr0fwJzkY6OZn1

V priponki izvolite program dogodkaProgram ERASMUS+.pdf.

Dogodek je razdeljen na dva sklopa.

•          V prvem delu (10.00-12.00 ure; Zbornična dvorana) vam bomo predstavili razpis programa Erasmus+ KA2: Strateška partnerstva, dva primera dobre prakse (projekta DigiLing (FF) in Narip (FS)) in pogled evalvatorke na ocenjevanje projektov.

•          V drugem delu (13.00-17.00 ure; Soba rektorjev ) bo potekala Delavnica pisanja prijav projektov ERASMUS+ Strateška partnerstva, ki jo bo vodil mag. Robert Marinšek iz CMEPIUS-a. Delavnica med drugim vključuje:
    •          Oblikovanje projektne ideje in umestitev v zahteve programa Erasmus+,
    •          praktično vajo iz oblikovanja projektne ideje,
    •          pravila in finančni parametri projektov strateških partnerstev,
    •          praktično vajo načrtovanja vsebine projekta strateških partnerstev,
    •          ocenjevanje projektov,
    •          priporočila in nasvete.

Dogodek je namenjen tako pedagogom in raziskovalcem, ki nameravajo prijavljati E+ Strateška partnerstva projekte na letošnji rok tega razpisa, kot tudi strokovnim delavcem članic, ki pedagogom in raziskovalcem pomagajo in svetujejo pri oblikovanju prijav.

Lep pozdrav,

Univerza v Ljubljani